About 2017-11-17T15:53:28+00:00

West Medical

Клініка для всієї Сім’ї

Записатись на прийом

Про Нас

Ім’я та репутація кожного члена команди – підтвердження кваліфікації клініки «WestMedical». Турботливий та кваліфікований персонал допоможуть Вам відчути переваги та якість медичних послуг приватної клініки, відчути себе захищеним та бажаним пацієнтом. Знання і досвід фахівців спрямований на основну ціль клініки – робити пацієнтів здоровими: і дорослих, і дітей!

Клініка “West Medical” – це багатопрофільний медичний заклад, в якому може обслуговуватися вся сім’я, як діти, так і дорослі. У нас працюють дитячі і дорослі спеціалісти в різних галузях, зокрема: гастроентерологія, урологія, судинна хірургія, сурдологія, отоларингологія ( ЛОР ), мануальна терапія, косметологія, УЗД, масаж, терапевтична та хірургічна стоматологія. Наш медичний заклад орієнтований на надання медичної допомоги згідно світових стандартів.

НАШІ ЛІКАРІ

Якісний і висококваліфікований персонал та сумлінне ставлення до пацієнтів і їхнього здоров’я дозволяють досягати цих цілей. Адже, основна ціль клініки – це здорові пацієнти. У нас працюють як молоді і прогресивні фахівці, які мають досвід роботи за кордоном і, навіть, мають міжнародні дипломи, так і досвідчені лікарі, які мають репутацію та добре ім’я.

Наша лікарі до Ваших послуг

Шеремета Ганна Іванівна
Шеремета Ганна ІванівнаЗаступник головного лікаря, Дитячий гастроентеролог, лікар вищої категорії
Фоло Талал
Фоло ТалалСтоматолог, імплантолог
Зіняк Богдан Михайлович
Зіняк Богдан МихайловичХірург-дитячий уролог, лікар вищої категорії, Обласний дитячий уролог
Фреїшин Юрій Миколайович
Фреїшин Юрій Миколайовичсудинний хірург, флеболог
Шеремета Олег Мирославович
Шеремета Олег МирославовичДиректор - Головний лікар, керівник Лікар-терапевт, кандидат медичних наук, спеціаліст з організації та управління охороною здоров'я і медичного права
Фіщук Роман Миколайович
Фіщук Роман Миколайовичотоларинголог, сурдолог