Як уникнути та як надати першу допомогу при харчовому отруєнні, – поради фахівця

З настанням літа почастішали випадки захворювань гострими кишковими інфекціями та харчовими отруєннями.

Як їх уникнути, які симптоми отруєння та як надати першу долікарську допомогу людині, яка отруїлася виданню WestNews розповіла фахівець гастроентеролог клініки “West Medical” Шеремета Ганна Іванівна.

????????????????????????????????????

За даними ВООЗ захворюваність харчовими отруєннями в світі, щорічно збільшується.

Харчові отруєння класифікуються на:
• інфекційні – збудники: бактерії, віруси, найпростіші;
• токсичні – виникають в результаті попадання в організм токсинів, отрут, при застосуванні в їжу отруйних страв, грибів.

Основні симптоми харчового отруєння – це нудота, блювота, підвищення температури, діарея, загальна слабкість, спазми в животі.

Що таке діарея?

Діарея – це ненормально частіше випорожнення кишечника. Як правило, більше чотирьох разів за добу. Крім того, при діареї змінюється характер стільця, він стає більш рідким, водянистим і збільшується його маса.

При таких симптомах треба бити тривогу – це ознака харчового отруєння.

Що може бути причиною проносу або діареї?

Найчастіше причиною діареї є кишкові інфекції, а саме: віруси, бактерії, простіші. Також, причиною можуть бути дієтичні погрішності, харчові алергії, харчова непереносимість, прийом деяких медикаментів.

Причинами діареї можуть бути харчові токсикоінфекції, збудниками яких бувають сальмонильоз, стафілокок, стриптокок, бактерії дезинтерії, ентеропатогенні штами кишкової палочки. Це все може давати гострі ентероколіти.

Причини харчового отруєння

Причиною отруєння може стати вживання не справжніх грибів, мухоморів, блідої поганки, несправжніх опеньок, сироїжок, насіння злакових бур’янів. А також, гірких ядер кісточкових фруктів (абрикосів, слив, черешень, вишень, персиків) – вони містять синильну кислоту, яка дає дуже сильні отруєння.

Спричинити отруєння можуть хімічні яди: миш’як, луги, кислоти, солі важких металів, нітрати.

Влітку найчастішою причиною діареї є сальмонельоз.

На сьогоднішній день як в Україні, так і в інших більш економічно розвинених країнах є тенденція до збільшення кількості захворювань на сальмонельоз і ця тенденція зростання збережеться ще десь 15-20 років.

До зараження сальмонельозом причетна вода внутрішніх водойм, які забруднюються стічними водами, відходами від тварин, птахофабрик, м’ясокомбінатів.

Як не дивно, але сальмонельозом можна заразитися через квасолю та помідор. Сальмонельоз – це важке інфекційне захворювання, воно викликається сальмонелою.

Основним джерелом сальмонели є свійські тварини: худоба, свині, качки, гуси, кури, індики. А також, гризуни і людина. Значну роль в розповсюдженні відіграє м’ясо тварин та птиці, риба, яйця та інші продукти тваринного походження.

Зараження відбувається при дотику приготовлених і сирих продуктів та неправильному їх зберіганні. А також, при використанні спільного кухонного приладдя для приготування напівфабрикатів і готової продукції.

Симптоми харчового отруєння

Захворювання проявляється через 4-6 годин. Підвищується температура тіла до високої (38-40 градусів). З’являється біль в животі, блювання, понос, загальна слабкість.

758-food-poisoning

Як запобігти харчовому отруєнню

Щоб уникнути захворювання на сальмонельоз потрібно дотримуватися деяких правил. Зокрема, м’ясо перед вживанням добре проварити або прожарити невеликими шматками. Качині і гусячі яйця не використовувати в їжу сирими. Страви, в які додаються сире молоко або яєчний жовток, необхідно додатково проварити.

Також, важливо дотримуватися технології приготування і зберігання м’ясних страв та кондитерських виробів. При приготуванні їжі використовувати роздільне кухонне приладдя, а перед початком приготування обливати його окропом.

Завжди потрібно дотримуватися чистоти в місці приготування їжі.

Перша допомога при харчовому отруєнні

При симптомах харчового отруєння варто негайно викликати швидку допомогу. До прибуття лікаря, найперше потрібно видалити заражену їжу з харчового тракту. Промити шлунок теплою кип’яченою водою, в яку можна додати активоване вугілля (3 – 6 таблеток на 2 – 3 л).

Вугілля зв’язує токсини і мікроби, а потім виводить їх з організму. Ще можна промити шлунок 1-2% розчином соди.

Також, людині, яка отруїлася, варто поставити очисну клізму.

Медикаменти і спосіб подальшого лікування назначає лікар в медичному закладі.

В шлунку їжа зупиняється на 1,5-2 години. Тому, якщо з часу споживання продуктів, які спричинили отруєння, пройшло більше часу, то людині потрібно дати сорбенти, чорне чи біле активоване вугілля, енторосгель. А також, кілька разів поставити очисну клізму. Подальше лікування слід продовжувати в умовах лікувального закладу під спостереженням лікаря.

2018-01-29T16:37:21+00:00

Leave A Comment