Романа Фіщука назвали медиком року в Івано-Франківську

В Івано-Франківську на інтернет-ресурсі “Галка” провели голосування в проекті “Людина року”. Прикарпатці обирали лідерів у 12 номінаціях та віддавали їм свої голоси. За більш ніж два тижні встигли проголосувати понад 42 тисячі людей.

Фіщук Роман

У номінації «Медик року» перемогу здобув лікар отоларинголог клініки “West Medical” Роман Фіщук, який надає консультації в галузі сурдології. Тут іде мова про надання послуг, які на сьогоднішній день дуже мало-доступні в Україні. Саме досвід роботи Романа Миколайовича Фіщука в закордонних клініках в Англії і Сполучених Штатах Америки, дозволяє йому використовувати цей метод у клініці “WestMedical”. Мова іде про визначення порушення слуху у дітей до 3 років.

Роман Фіщук розповів, що означає для нього ця перемога.

– Роман, як Ви ставитеся до таких голосувань?

Особисто до інтернет-голосувань відношусь абсолютно нормально! Вважаю досягненням, що сьогодні люди можуть висловлювати свою думку та погляди. В цьому є дуже багато позитивів. Але шкода, що такі голосування не є доступними для всіх бажаючих.

– Яка була Ваша реакція, відчуття, коли дізналися, що саме Ви перемогли?

Перш за все був здивований, коли мене включили в перелік кандидатів для голосування (сміється – ред.) Якщо чесно, то не очікував такого. Періодично слідкував за перебігом голосування, але про результат мені друзі повідомили.

З приводу результатів інтернет-голосування, то, звичайно, приємно здивувався. Цікаво також буде дізнатись результати опитування жителів міста, яке проводилось на вулицях міста.

– Що для Вас означає перемога в такому голосуванні?

Для мене результат голосування – це, перш за все, мотивація працювати в обраному напрямку. Сприймаю такий результат як підтримку моєї діяльності та актуальність тих послуг, які надаю в щоденній діяльності жителям та гостям міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Талал Фоло: «Повинна бути гармонія між здоровими і гарними зубами»

Нагадаємо, що у номінації «Лідерство» переможцями стали організатори міжнародного мистецького фестивалю «Порто Франко» Роман Григорів, Ростислав Держипільський, Володимир Гайдар. Герой року – пожежник Ярослав Кучерявий. Відкриття 2017 – школяр Ернест Протас. Проголосували франківчани і за волонтерку Наталію Когут, комунальницю Руслану Василюк, науковця Максима Карпаша, медика Романа Фіщука, акторку Ірму Вітовську, спортсмена Тараса Сапу, журналіста Романа Турія, політика Віталія Мерінова та скандального депутата Андріана Волгіна.

До слова, нещодавно в інтерв’ю нашому виданню Роман Фіщук розповів, як важливо виявити вади слуху в перший рік життя, щоб ще був час допомогти дитині.

2018-01-29T16:50:51+00:00

Leave A Comment